ÇOK YAKINDA YENİ Vebulletin SAYFAMIZLA HİZMETİNİZ DEYİZ,,,,,,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÇOK YAKINDA YENİ Vebulletin SAYFAMIZLA HİZMETİNİZ DEYİZ,,,,,,

ÇOK YAKINDA YENİ Vebulletin SAYFAMİZLA HİZMETİNİZ DEYİZ,,,,,,

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» baş harf son harf
fıkralar Empty2/9/2009, 00:04 tarafından asi_melek

» yeni dizimiz es_es
fıkralar Empty23/8/2009, 23:49 tarafından asi_melek

» MezunLar Günü
fıkralar Empty17/7/2009, 18:18 tarafından Admin

» erkekçe sohbet :)
fıkralar Empty21/5/2009, 00:33 tarafından haydar arslan

» sohbet
fıkralar Empty28/4/2009, 18:43 tarafından sanalsavaşcı26

» BEYAZ
fıkralar Empty9/3/2009, 19:53 tarafından emirhan

» Yöneticiler
fıkralar Empty5/3/2009, 14:51 tarafından Admin

» HOŞ...
fıkralar Empty5/3/2009, 14:45 tarafından Admin

» ben yeniyim
fıkralar Empty15/2/2009, 17:22 tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Forum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Forum

fıkralar

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

fıkralar Empty
MesajKonu: fıkralar   fıkralar Empty30/1/2008, 18:27

bekliyorum

Canlardan birine, Ramazanda sormuşlar
-Erenler kaç tane oruç tuttun?
-Henüz nasip olmadı.Tuzak kurdum bekliyorum.
Misafir
Misafir
Anonymous

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Empty30/1/2008, 18:31

Babamla Teyzem

Minik oglan bahçede oynarken, babasinin arabasiyla sokaktan geçip, ormana dogru gittigini görmüs. Merak bu ya. O da arabayi izleyerek ormana gitmis.
Bir de ne görsün. Babasi ile teyzesi arabanin yaninda durmus öpüsüyorlar. Çocuk bu ya, gördügünden etkilenmis durumda kosarak eve dönmüs, nefes nefese heyecanli bir sekilde annesine, "Anne, anne. Biraz önce babami ormanda" derken annesi sözünü kesmis ve "Dur biraz. Nefes al. Sakinles. Öyle anlat" demis.
Oglan sakinlestikten sonra devam etmis, "Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler".
Anne çocuga dönmüs, "Dur bakalim, ne kadar ilginç bir öykü bu. Devamini anlatma, sakla. Aksam yemeginde babanla beraberken bitirirsin. Sen bu öyküyü bitirirken babanin suratini görmek istiyorum".
Aksam olmus, yemege oturmuslar. Anne çocuga dönmüs; "Bu gün neler yaptigini bize anlatsana" demis.
Oglan baslamis; "Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler. Ardindan geçen sene babam seyahatteykenn senin Amcamla yaptigin seyden yaptilar".
Misafir
Misafir
Anonymous

fıkralar Empty
MesajKonu: karpuz taşımaca   fıkralar Empty30/1/2008, 18:32

Nam-ı Kemal, Japon, Alman ve İngiliz en çok kimin karpuz taşıyacağı üzerine iddiaya girerler. Jopon der ki: - Ben iki tane taşırım.. Koltuklarımın altına birer tane alarak. İngiliz der: - Ben de 4 tane taşırım.. İki tane koltuk altlarıma, iki de omuzlarımın üstüne alırım. Alman da der ki: - Ben de beş tane taşırım.. Herkes şaşırır nasıl taşırsın? - İki tane koltuk altına alırım, iki tane omuzlarımın üstüne, bir tane de önüme takarım demiş. Sıra Nam-ı Kemal e gelmiş, o da 9 tane taşırım demiş.. Nasıl? demişler.. - İki tane koltuk altına, iki tane omuzlarıma alırım.. Almanı da önüme takarım

fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası